O firmie

Firma ABC Recycling działa na rynku skupu i przetwarzania surowców wtórnych oraz niszczenia dokumentów od 2003 roku.

Zajmujemy się odzyskiem surowców wtórnych – głównie makulatury, odpadów folii i tworzyw sztucznych oraz profesjonalnym niszczeniem dokumentów.

Posiadamy nowoczesne i odpowiednio przygotowane zaplecze technologiczne do przechowywania, segregacji oraz przeróbki surowców wtórnych. Posiadamy własne kontenery oraz worki ze stojakami przeznaczone na zbiórkę odpadów u naszych Klientów.

Nasze usługi świadczymy zarówno dla przedsiębiorstw jak i klientów prywatnych. Współpracujemy z zakładami przemysłowymi, zakładami komunalnymi, drukarniami, sklepami i hurtowniami, urzędami i biurami. Obsługujemy Klientów z terenu Warszawy i okolic oraz Mazowsza.

Pracujemy w oparciu o obowiązujące przepisy Ministerstwa Ochrony Środowiska i ustawy o zagospodarowaniu odpadów. Posiadamy stosowne zezwolenia na odzysk i transport odpadów. Wystawiamy karty przekazania odpadu. Na życzenie Klienta dostarczamy potwierdzenie odzysku i recyklingu (DPO, DPR).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalną obsługę i kompleksowe doradztwo w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów.

Szybki kontakt

Tel.:+48 602 335 629

e-mail: abcrecycling@interia.pl

Adres: 05-140 Serock, Dębe 84 B, wjazd od trasy na Nasielsk

Skup makulatury

Skupujemy wszystkie odpady z papieru i tektury. Zajmujemy się odbiorem...

Skup folii

Skupujemy odpady folii m.in. LDPE, PP, PCV, PE, HDPE.

Skup tworzyw sztucznych

Skupujemy odpady z tworzyw sztucznych, m.in. PP, PS, ABS, PET.

Niszczenie dokumentów

Zapewniamy firmom, urzędom oraz instytucjom państwowym profesjonalne...